ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/22

Dzisiaj rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/22. W uroczystej inauguracji udział wzięli uczniowie klas I oraz IILB i III LMS wraz z Dyrekcją, Gronem Pedagogicznym i zaproszonymi Gośćmi. Pozostałe klasy spotkały się z wychowawcami w salach. Program uroczystości obejmował przemówienie Pani Dyrektor Agnieszki Pryby, ślubowanie uczniów klas pierwszych i zapoznanie się z wychowawcami oraz pozostałymi nauczycielami, wręczenie klasom mundurowym Kalendarza z mundurem – czyli zainaugurowanie akcji edukacyjnej prowadzonej przez Centrum Operacyjne MON i Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Uroczystość uświetnił występ szkolnego zespołu True Life  pod kierownictwem  p. Danuty Piechoty-Jareckiej, a imprezę poprowadzili: Weronika Wienconek oraz Wiktor Wierzbicki z klasy IILMS.
Chciałoby się powiedzieć: wracamy do normalności…WSZYSTKIM ŻYCZYMY SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Red. Wier

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!