ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

ZEBRANIA Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami. Zebrania odbędą się 16 września (czwartek) w następującym porządku: 

godz. 16:00 – spotkanie rodziców uczniów klas I z Dyrekcją w auli szkoły na I piętrze, następnie zebranie z wychowawcami w przydzielonych salach

godz. 16:30 – spotkanie rodziców uczniów klas IV z Dyrekcją w sali nr 51 na parterze, następnie zebranie z wychowawcami w wyznaczonych salach                                                                                     

godz. 16:30- spotkanie rodziców uczniów  pozostałych klas z wychowawcami w wyznaczonych salach 

godz. 17:30 – spotkanie członków Rady Rodziców w sali nr 51 

Zachęcamy rodziców naszych uczniów do udziału w zebraniach. Bardzo zależy nam na współpracy szkoły z Radą Rodziców, stąd prośba o wyłonienie reprezentantów klas do ww. Rady. Poza tym, przypominamy w imieniu Rady Rodziców, o możliwości zasilenia konta RR  dobrowolną opłatą w wysokości 50 zł na rok szkolny. Fundusze, które od Państwa pozyskamy, dadzą nam  możliwość finansowania wielu ważnych inicjatyw uczniowskich. Bardzo nam zależy na tym, aby pomóc uczniom realizować ich potrzeby, pasje i wspomagać ich rozwój. Wydatki z konta RR zatwierdza ww . Rada. 

Pieniądze można wpłacać przelewem, jak i u wychowawcy. Dane do przelewu: 

65 1540 1304 2035 0000 3915 0001
Rada Rodziców Zespołu Szkół Technicznych w Toruniu
ul. Legionów 19/25
87-100 Toruń 

Red. Wier

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!