ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

Impreza plenerowa „Spotkaj się z niemieckim”

29.09.2021r. odbyła się plenerowa impreza pod nazwą „Spotkaj się z niemieckim”.  Cel spotkania to promocja języka niemieckiego i kultury krajów niemieckojęzycznych. Organizatorem imprezy był Instytut Goethego w Warszawie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie 2 BG, 3 LMG, 3 BG i świetnie się przy tym bawili. Przy dźwiękach współczesnej niemieckiej muzyki rozwiązywali zadania, a za ich poprawne rozwiązanie otrzymali ciekawe upominki. Natomiast uczennica Weronika Łubkowska  z kl. 2 BG udzieliła wywiadu  w języku niemieckim dla Deutsche Welle. Uczniowie mogli się przekonać, że niemiecki da się lubić , a  nauka niemieckiego nie jest nudna i może przynieść w przyszłości wiele korzyści. Opiekunami uczniów byli p. Hanna Mierzejewska i ks. Patryk Frankiewicz.

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!