ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

Zaproszenie do udziału w konkursie e-learningowym

Stowarzyszenie „Tilia” wraz ze Szkołą Leśną na Barbarce serdecznie zapraszają  mieszkańców Torunia do udziału w konkursie pn.”Uczę się jak ograniczać i segregować odpady”. Weź udział w naszym kursie e-learningowym i wygraj spersonalizowane kubki termiczne z dedykacją Bartka – twarzy naszego projektu;). Zarówno kurs e-learningowy jak i konkurs są organizowane w ramach projektu ,,Ograniczaj, segreguj, odzyskuj – Toruń wie jak postępować z odpadami” realizowanego dzięki wsparciu Gminy Miasta Toruń.


Kiedy: 3 grudnia 2021 roku do 17 grudnia 2021 r.

Bezpłatnie!

Dla kogo! Dla wszystkich osób od 7 roku życia. Dzieci pracują w drużynie z osobą dorosłą (rodzicem/opiekunem prawnym/innym dorosłym).

Jak wziąć udział w konkursie?
Para dorosły-dziecko zapoznaje się z regulaminem, następnie wspólnie odpowiadają na 10 pytań zawartych w formularzu internetowym. Jeśli nie jesteś pewien czy znasz prawidłowe odpowiedzi na wszystkie pytania odpowiedzi znajdziesz w naszym kursie e-learningowym.

Link do formularza konkursowego https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfY8RXI11PgWytUmkJk6_FaBqwQoYtEoFGqtLNF3NYkClHrtw/viewform

Link do regulaminu

http://szkola-lesna.torun.pl/fileadmin/2021/regulamin_konkursu_internetowego__dla_uczestnikow_kursu_e-learningowego_pn_Ucze_sie_jak_graniczac_i_segregowac_odpady.pdf

Wyniki ogłosimy 17 grudnia 2021 r.

Nagrody:

Nagrodą w konkursie są spersonalizowane kubki termiczne (po jednym dla dziecka i osoby dorosłej). Każdy zwycięzca sam planuje dedykację, która znajdzie się na kubku.

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!