ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

Powrót Torunia do wolnej Polski

18 stycznia 1920 roku  po ponad stu latach zaborów Toruń znowu stał się miastem polskim.
 W związku z  rocznicą tego wydarzenia Wydział Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Torunia oraz Ognisko Pracy Pozaszkolnej – Dom Harcerza w Toruniu ogłosiły konkurs plastyczny pt.„Toruń Błękitnego Generała”, aby m.in.  przypomnieć mieszkańcom naszego miasta sylwetkę generała Józefa Hallera, jako dowodzącego operacją przyłączenia Pomorza do Macierzy.
W konkursie wzięła udział nasza uczennica, Alicja Jaszczyszyn z klasy IB , na którym zaprezentowała pracę plastyczną otwierającą ten post. Gratulujemy Alicji ogromnego talentu i zaangażowania. Trzymamy kciuki! 18 styczna odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu w Ratuszu Staromiejskim w Toruniu.
Powodzenia!!!

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!