ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

Projekt społeczny „Wall Done”

Uczniowie z klasy 2 BG i 3 BG realizują od listopada 2021 projekt społeczny „Wall_Done” w ramach ogólnopolskiej olimpiady praktycznej „Zwolnieni z teorii”. Celem  projektu jest projektowanie i tworzenie przestrzeni szkolnej. Uczniowie chcą wyremontować salę lekcyjną  oraz tworzyć meble użytkowe.

„Poprzez nasze działania chcemy wpłynąć na poprawę samopoczucia uczniów oraz atmosferę w szkole, chcemy zwrócić uwagę na to,  jak wygląd klas wpływa na komfort pracy i wydajność w nauce” mówi Weronika.  Uczniowie będą tworzyć filmy instruktażowe dotyczące prac wykończeniowych, dekorowania i wyposażenia wnętrza oraz tworzenia mebli użytkowych. Pokażą, że można nabyć wiele umiejętności, które wszystkim mogą się przydać w życiu codziennym. Zaplanowane są także spotkania i warsztaty z fachowcami z dziedziny psychologii, budownictwa i projektowania użytkowego. Uczestnicy chcą zarazić innych wiedzą na temat projektowania, budownictwa, majsterkowania i zainspirować młodych ludzi do kreatywnej i twórczej pracy, by mogli zrobić coś własnego, co zapewni dużo satysfakcji i poszerzy ich umiejętności. Zrealizowanie projektu wiąże się ze zdobyciem międzynarodowego certyfikatu z zarządzania. Trzymamy kciuki za powodzenie projektu!!! Na zdjęciach projekt sali wykonany przez Kingę Tecmer. Koordynatorami projektu są panie Hanna Mierzejewska i Anna Baczis-Macikowska, współpracują  pani Katarzyna Laskowska i Marzenna Kacprzak. Zachęcamy do wspierania uczniów pod linkiem: https://www.facebook.com/WALL-DONE-Zwolnieni-z-Teorii-104609685461439/

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!