ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

Remont czytelni rozpoczęty!

Wreszcie ruszyliśmy! Remont czytelni rozpoczęty! Dominik,  Kinga, Błażej, Weronika, Kacper oraz Mateusz  rozpoczęli w ubiegły czwartek prace remontowe w czytelni szkolnej. Nieocenioną i fachową pomocą jest dla nas p. Łukasz Tarczykowski, tata naszego ucznia, Dominika.

Pan Łukasz wpiera nas nie tylko fachową wiedzą i wskazówkami, ale także materialnie. Dzięki jego wsparciu w postaci narzędzi, materiałów budowlanych i malarskich możemy wykonać ten projekt. Dziękujemy za pomoc !!!

W remont  angażują się nie tylko uczniowie, ale także nasi nauczyciele. Pełną parą  pracuje także nasz matematyk,  p. Łukasz Zajączek.  Wszystkim nam robota  pali się  w rękach  i już widać  postępy, w poniedziałek kładziemy gładź i wtedy będzie się działo. Zapraszamy do obserwowania nas  na FB, polubienia naszych wpisów i udostępniania postów. Zespół Wall_Done.😀

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!