ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

Jesteśmy z Wami!!

Za Prezydentem Torunia p. Michałem Zaleskim powtarzamy: Władze i mieszkańcy Torunia przekazują wyrazy wsparcia i solidarności wszystkim Ukraińcom mieszkającym w naszym mieście. Jesteśmy wstrząśnięci napaścią na Wasz kraj i dzielimy z Wami troskę o pozostające na Ukrainie rodziny. Pamiętajcie, że w tych tragicznych chwilach możecie liczyć na wsparcie swoich polskich sąsiadów oraz władz miasta, w którym postanowiliście żyć, studiować i pracować. Niech żyje wolna Ukraina! Michał Zaleski, Prezydent Miasta Torunia Marcin Czyżniewski, Przewodniczący Rady Miasta

Влада та мешканці Торуня висловлюють підтримку та солідарність усім українцям, які живуть у нашому місті. Ми шоковані нападом на вашу країну і розділяємо з вами турботу про сім’ї, які залишилися в Україні. Пам’ятайте, що в ці трагічні моменти ви можете розраховувати на підтримку сусідів-поляків та влади міста, де ви вирішили жити, вчитись, працювати. Хай живе вільна Україна!Міхал Залеський, мер міста ТоруньМарцін Чижнєвський, голова міської радиFot. Pixabay

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!