ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

Dzieje się!!

W dniu 8 marca w Dzień Kobiet  dziewczęta z klas 1 LB i 2 LB uczestniczyły w spotkaniu na temat roli kobiet w służbie wojskowej, codziennych trudnościach i równouprawnieniu. Spotkanie prowadził  płk. Piotr Lewandowski. Zajęcia były bardzo pouczające. W dniu 10 marca w Dniu Mężczyzny  chętni chłopcy z klas 1 LB, 2 LB i 3 LMG wzięli udział w warsztatach tanecznych. Zajęcia prowadziła nasza pedagog, pani Katarzyna Laskowska. Wszystkie działania są realizowane w ramach projektu społecznego Równo-Ważni i Olimpiady Praktycznej „Zwolnieni z teorii”. Zespół tworzą  Wiktoria, Agnieszka, Iza, Oliwia, Kuba z kl.1 LB oraz Dawid i Antek z kl.4 LC. Dziękujemy za wspólną zabawę i dobre humory. Zapraszamy do obserwowania nas  na FB,  polubienia naszych wpisów i udostępniania postów. Zespół Równo-Ważni https://www.facebook.com/RÓWNO-WAŻNI-141351418444909/

Opiekunami projektu są: p.H.Mierzejewska, p.A.Baczis-Macikowska, współpracują  p.K.Laskowska, płk. P.Lewandowski.

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!