ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

Deutsch Plus

W naszej szkole realizujemy projekt promujący naukę języka niemieckiego Deutsch Plus we współpracy z Goethe-Institut w Warszawie, który będzie trwał przez następne dwa lata,  z czego bardzo się cieszymy. Korzyści płynące z uczestnictwa w projekcie to członkostwo w prestiżowej sieci szkół Deutsch Plus, możliwość udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, imprezach, wydarzeniach, spotkaniach z młodymi ludźmi z Niemiec, projektach eTwinning, zniżki przy egzaminach z języka niemieckiego, udział w warsztatach, szkoleniach i konferencjach dla nauczycieli, doradztwo  zawodowe. Projekt jest objęty patronatem Ambasady Niemiec w Warszawie. W ramach projektu organizujemy między innymi Dzień Kultury Niemieckiej. W ubiegłym tygodniu rozdaliśmy nagrody w dwóch konkursach. Laureatami w konkursie plastycznym „Nowoczesna architektura krajów niemieckiego obszaru językowego- inspiracje twórcze” zostali: Karolina Samorowska kl.3LG, Natalia Krajewska, kl.3 LMG Zuzanna Kwaśniewska 1B, a w konkursie wiedzy o krajach niemieckojęzycznych:  Oliwia Katlewska i Oliwia Gwizdała z kl. 3 LG, Kacper Kowalski z kl. 3 LG, Sylwester Pawłowski z kl. 1B, Weronika Łubkowska z kl.2 BG oraz Wiktoria Jankowska z kl. 1 LB. Nagrody w konkursie ufundował m.in. Goethe-Institut w Warszawie. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za liczny udział i zapraszamy do następnych konkursów. Deutsch-Team Koordynator projektu: H.Mierzejewska

😀

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!