ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

I nagroda dla zespołu True Life

Gratulujemy!!!! Zespół „True Life” pod opieką p. Danuty Piechoty-Jareckiej zdobył I miejsce w jubileuszowym X Wojewódzkim Przeglądzie Muzycznym „King of the Stage” w Radziejowie w dniu 24 marca. Ten prestiżowy konkurs odbywa się pod patronatem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, Marszałka  Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Starosty Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Nasz zespół wykonał specjalnie zaaranżowaną wiązankę piosenek francuskich „Pod dachami Paryża” i wygrał! Gratulujemy Anieli Zawadzkiej, Zuzi Kwaśniewskiej, Martynie Sochackiej, Mateuszowi Siemienikowi, Mateuszowi Skibie oraz p. Danucie Piechocie-Jareckiej za wspaniałe wrażenia!!! Wielkie brawa, jesteście najlepsi!!
Poza tym, Mateusz Siemienik otrzymał I wyróżnienie w tym konkursie – nasz rozśpiewany przewodniczący SU jest niezwykle utalentowany!! gratulujemy sukcesu!!

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!