ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

Remont czytelni zakończony!

Nasze najserdeczniejsze podziękowania należą się panu Łukaszowi,  szefowi firmy TARBUD z Torunia,  który sfinansował  narzędzia, farby, materiały malarskie i budowlane potrzebne do wykonania remontu. Dziękujemy za pomoc i dobry humor !!!Przypomnijmy- w  projekcie Wall_Done w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii biorą udział Kinga, Dominik, Błażej z kl. 3 BG, Weronika, Kacper, Iga, Marysia, Wiktoria z kl. 2 BG. W pracach remontowych pomagali dzielnie uczniowie Mateusz  i Krystian z kl.2 BG oraz gościnnie niezawodna Małgosia z VIII LO.Dziękujemy wszystkim uczniom z naszej szkoły, którzy nas wspierali w różnych formach, przynosili pyszne wypieki, wykonywali prace na kiermasz wielkanocny, angażowali się w  sprzedaż tych prac oraz wspierali nas na FB. Także Rada Rodziców przy ZST udzieliła nam pomocy finansowej. Szczególne podziękowania należą się także naszym wspaniałym nauczycielom, panu Łukaszowi Zajączkowi za pomoc przy remoncie, a pani Katarzynie Laskowskiej za warsztaty rękodzielnicze, przepiękne prace i przygotowanie kiermaszu wielkanocnego. Dziękujemy! Mamy nadzieję, że czytelnia będzie  miejscem przyjaznym i przytulnym dla wszystkich.

O naszej nowej czytelni wie już Toruń, ponieważ w dniu 04.04.2022r.  gościliśmy  redaktora z Radia ESKA Toruń, pana Michała Kapronia, który przeprowadził wywiad z uczestnikami projektu oraz opiekunkami panią Anią Baczis-Macikowską i panią Hanią Mierzejewską. Nasz team opowiadał o  planowaniu, realizacji i efektach projektu,  własnych doświadczeniach, nabytych umiejętnościach i kompetencjach, pracy w zespole podczas wykonywanych działań i o naszej szkole.  Panu Michałowi dziękujemy za wizytę. Poniżej link  z artykułem i wywiadem (audio). Zapraszamy do wysłuchania!

Zespół Wall_Donelink do strony:  https://www.eska.pl/torun/czynem-spolecznym-ku-zwolnieniu-z-teorii-uczniowie-torunskich-szkol-technicznych-sami-sobie-wyremontowali-czytelnie-audio-aa-N82e-yovh-t26e.html

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!