ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

LOGISTYKA NA DRZWIACH OTWARTYCH 2022

Technik logistyk to bardzo popularny kierunek kształcenia, ponieważ logistyka jest niezwykle rozwojowa. Osoby, które pragną związać z nią swoją przyszłość, mogą spać spokojnie – liczba ofert pracy w tej branży stale rośnie, dając tym samym ogromne możliwości w wybieraniu propozycji pracy.

Szczegóły na temat tego profilu znajdziesz tutaj: http://zst.torun.pl/wp-content/uploads/2021/05/1LA.pdf

Liderem kierunku Technik Logistyk na Drzwiach Otwartych była p. Sylwia Wiśniewska, dzięki której szkoła na stałe nawiązała współpracę z firmą Prosave. Jest to firma z wieloletnią tradycją specjalizująca się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości artykułów BHP, której misją jest ochrona osób pracujących w warunkach wymagających zabezpieczenia ich ciała przed uszkodzeniem. Korzystając z bogatej oferty produktowej tej firmy zawsze możemy liczyć na doskonałej jakości artykuły, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Różnorodna gama produktów jest w stanie usatysfakcjonować nawet bardzo wymagającego logistyka.

Dzięki firmie PROSAVE stanowisko było wyposażone w niezbędne materiały promocyjne i odzież roboczą.

Pani Iwona Cąbrowska, p. Ewelina Bielska oraz p. Elwira Strzyżewska wprowadzały kandydatów i ich rodziców w tajniki tego profilu. Opowiadały o egzaminach zawodowych oraz zadaniach jakie czekają przyszłych absolwentów w ich przyszłej pracy na stanowiskach: specjalisty ds. zaopatrzenia, planowania produkcji, dystrybucji, transportu i komunikacji.

Na stanowisku prezentowane były przygotowane przez uczniów filmiki logistyczne promujące ten zawód, które przygotowali uczniowie klasy 2 LB wraz z p. Iwoną Cąbrowską oraz paletowa jednostka ładunkowa przygotowana przez klasę 1 LA i 2 LC wraz z p. Sylwia Wiśniewską.

Informacje o rekrutacji na kierunek logistyka w ulotce poniżej 🙂

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!