ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

Konkurs Turbolandeskunde

W dniu 22.04.2022r. odbył się etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu Turbolandeskunde – Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” w Bydgoszczy. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z kl. 2 BG Weronika Łubkowska, Iga Łańska i Jacek Majchrzak wraz z nauczycielką j. niemieckiego p. Hanną Mierzejewską. Rywalizacja między 11 zespołami z naszego regionu była zacięta, a poziom wysoki, nasi uczniowie dzielnie walczyli z zespołami ze szkół z Bydgoszczy i  z Inowrocławia. Wprawdzie podium nie uzyskaliśmy, ale zdobyliśmy nowe doświadczenia i przetarliśmy szlaki na kolejną edycję konkursu. Otrzymaliśmy dyplomy i upominki za udział. Do Torunia  wróciliśmy pełni wrażeń,  w dobrych  humorach  i  jeszcze bardziej zmotywowani do  dalszej pracy. 

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!