ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

 Finał Olimpiady „Zwolnieni z teorii”.

Wielki Finał już 19 maja! Z radością informujemy, że nasz  zespół Wall_Done przeszedł do Finału Olimpiady „Zwolnieni z teorii”. Oficjalne zakończenie projektu miało miejsce 6 kwietnia. W tym projekcie uzyskaliśmy za swoje działania 2367 punktów. Oto gratulacje od naszej mentorki: „Przeserdecznie gratuluję Wam ukończenia projektu! Właśnie zostaliście finalistami Olimpiady! Jestem z Was niesamowicie dumna. Zrobiliście genialną robotę i zrealizowaliście świetny projekt, mam nadzieję, że widzicie swój ogromny impackt i jesteście z siebie dumni! Pokazaliście, że mimo młodego wieku jesteście w stanie zmieniać świat i ogromnie się cieszę, że postanowiliście przejść tę przygodę.[…] To była czysta przyjemność Wam pomagać i Was wspierać, jesteście super! Gabriela”.👏

Nasz niesamowity team to: Kinga Tecmer, Dominik Tarczykowski, Błażej Szymański z kl. 3 BG i Weronika Łubkowska, Wiktoria Sowa, Marysia Zielińska, Iga Łańska, Kacper Szczęsny z kl. 2 BG. ❤ Za udział w projekcie  uczniowie otrzymają stosowne certyfikaty.  Widzimy się  19 maja na Wielkim Finale w Warszawie. 👍 Zespół Wall_Done 😀

Opiekunami projektu byli: pani Hanna Mierzejewska i pani Anna Baczis-Macikowska, współpracowali pani Katarzyna Laskowska oraz  pan Łukasz Zajączek😀

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!