ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

Kolejna edycja Olimpiady „Zwolnieni z Teorii” za rok

Jak już pisaliśmy – 19 maja miał miejsce Wielki Finał Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”, podczas której odbywało się się wręczenie Srebrnych Wilków oraz certyfikatów najlepszym zespołom z całej Polski.  Jest to okazja, aby  spotkać się z innymi grupami, poznać ich projekty, porozmawiać i wymienić się  doświadczeniami. Organizatorzy zapewnili uczestnikom moc atrakcji, a każdy zespół otrzymał specjalny certyfikat dla szkoły. Impreza, w której brało udział ok. 3500 gości, była niezwykle profesjonalnie zorganizowana.  Po uroczystości wybraliśmy się na Stare Miasto i rozpoczęliśmy zwiedzanie Warszawy. Wyjazd był niezwykle udany,  pełen niespodzianek i niezapomnianych wrażeń.

Idea „Zwolnionych  z Teorii” jest taka, aby oddolnie w niewielkich grupach- zespołach zacząć małymi krokami zmieniać świat na lepsze.

Dlatego zachęcamy Was do udziału w kolejnej edycji Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”, która już za rok!!!

Każda szkoła może zgłosić dowolną liczbę zespołów i projekty o tematyce wybranej przez młodzież.

Zmieniajmy świat począwszy od zmiany siebie!! Naprawdę warto!

Pozdrawiamy! Zespół Wall_Done !

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!