ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

XX-lecie istnienia zespołu True life

Nasz wspaniały, niezwykły, jedyny w swoim rodzaju zespół muzyczny True life niedługo obchodzić będzie swoje 20-te urodziny!

 Założycielką zespołu i jego prowadzącą jest p. Danuta Piechota-Jarecka, nauczycielka języka niemieckiego, która niestrudzenie od tylu lat skupia wokół siebie muzycznie utalentowaną  młodzież. Dzięki jej pracy i zamiłowaniu do muzyki młodzi ludzie mogą rozwijać swoją pasję, a także dzielić się talentem wokalnym i instrumentalnym z innymi. Serdecznie Wam dziękujemy za muzykę płynącą ze sceny, wzruszające koncerty i nowe pomysły na znane przeboje!

100 lat! i moc najlepszych życzeń!!!

Mamy też apel do absolwentów- jeśli posiadacie stare zdjęcia zespołu, prześlijcie je na maila szkoły z dopiskiem”20-lecie zespołu”, postaramy się z nich ułożyć jego historię.

Tymczasem Drzwi Otwarte 2022- foto

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!