ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

GIS DAY 2022 W ZST W TORUNIU

Z okazji Światowego Dnia GIS-u obchodzonego w Zespole Szkół Technicznych 17 listopada 2022 roku zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w indywidualnym konkursie pod hasłem: GIS DAY 2022 – „ GIS’em ZAINSPIROWANI”.


ZADANIE KONKURSOWE POLEGA NA WYKONANIU PLAKATU ZWIĄZANEGO Z TEMATYKĄ WYDARZENIA, JAKIM JEST DZIEŃ GIS’U.
Prace należy podpisać: imię, nazwisko, klasa, tytuł: Konkurs GIS DAY i składać do p. Anny Świercz-Prusieckiej lub p. Teresy Piotrowskiej-Cichockiej. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Marszałkowski w Toruniu oraz książki i upominki ufundowane przez:
Wydawnictwa Muza S.A. i Pascal oraz firmy: Softline, TPI Polska, Yanosik
Polska, esri, magazyn GEODETA

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!