ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

„Chillout” i jego projekt

Jestem jedną z uczestniczek tegorocznej edycji olimpiady  „Zwolnieni z Teorii”, a nasz zespół nazywa się „Chillout”. Prace nad realizacją projektu przebiegały wyjątkowo płynnie i łatwo. Grupa dziewcząt z klas drugich postawiła sobie za cel stworzyć we wnęce na pierwszym piętrze szkoły estetyczny kącik wypoczynkowy dla nas wszystkich. Działania rozpoczęły się od zebrania funduszy – zorganizowałyśmy kiermasz książek. Można było nas wspomóc także przez udział w zbiórce materiałów i narzędzi budowlanych. Serdecznie dziękujemy za pomoc!

Obecnie zespół jest już tylko kilka kroczków od mety, dzięki wsparciu społeczności szkolnej oraz przemiłych i doświadczonych pracowników marketu budowlanego Castorama w BricoDepot, którzy pomogli w wyborze ostatnich potrzebnych artykułów oraz wyjaśnili wszystkie nieznane nam dotąd aspekty prac.

Trzymajcie kciuki za pomyślne zakończenie całego projektu!

Z.K.

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!