ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

I mamy wakacje!!! znowu…

„Powiedział mi kiedyś mój tata i miał, jak się zdaje, rację, że największym wynalazcą wszechświata był ten, co wynalazł wakacje.”

Tymi słowami Ludwika Jerzego Kerna pani Dyrektor, Agnieszka Pryba, rozpoczęła  uroczystość zakończenia roku szkolnego, na którą wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością, a poprowadzili ją uczniowie z klasy 2LA – Julia Muszyńska, Szymon Śliwiński i Adrian Lisewski.

Naszym gościem honorowym był pan major Dariusz Wiśniewski.

Zespół True Life wraz z panią Danutą Piechota-Jarecką zaprezentował wakacyjny repertuar i w atmosferze zbliżającego się sezonu ogórkowego, w czasie którego pije się schłodzoną lemoniadę z ogórków 😉 rozeszliśmy się do sal.

Gratulujemy wszystkim, którzy otrzymali promocję do klasy wyższej bądź otrzymają ją niebawem i oczywiście tym, którzy zostali wyróżnieni przez panią Dyrektor!

 A klasie 2LA, której wychowawczynią jest pani Karolina Smardzewska, dziękujemy za przygotowanie uroczystości.

Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!