ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

Prawo autorskie i ochrona wizerunku

Drodzy Uczniowie i Uczennice!

Jak mówi starożytna sentencja ” Nieznajomość prawa szkodzi” i dlatego proponujemy zapoznanie się

z prawem autorskim i prawem do ochrony wizerunku, po to, aby wiedzieć, że Internet nie jest oderwany od rzeczywistości prawnej i za naruszenie tych praw można odpowiadać w świecie rzeczywistym.

Zapraszamy do lektury!

Miasto TORUŃ powierzył Stowarzyszeniu Sursum Corda („w górę serca”) realizację projektu w obszarze nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i nieodpłatnej mediacji oraz edukacji prawnej.

Celem jest zapewnienie powszechnego dostępu do darmowej pomocy, świadczonej w wyznaczonych punktach przez prawników, doradców obywatelskich i mediatorów, wsparcie mieszkańców (w tym młodzieży) w radzeniu sobie z różnymi trudnymi sytuacjami życiowymi i formalnymi, a także podniesienie świadomości prawnej i obywatelskiej poprzez różnorodne działania edukacyjne.

W ramach działań edukacyjnych przekazujemy Państwu NIEODPŁATNIE kwartalnik – e-gazetkę prawną, pt.: „PRAWA AUTORSKIE I OCHRONA WIZERUNKU W INTERNECIE” (z opcją wydruku).

Szczegółowe informacje o zakresie i zasadach korzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego znajdą Państwo na dedykowanej dla Miasta stronie internetowej.

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!