ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

Odpowiedzialność karna nieletnich i odpowiedzialność na drodze

Szanowni Państwo!

Stowarzyszenie Sursum Corda realizuje projekt powierzony przez MIASTO TORUŃ, w ramach którego prowadzi nieodpłatną pomoc prawną, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie oraz nieodpłatne mediacje.Celem jest zapewnienie powszechnego dostępu do darmowej pomocy, świadczonej w wyznaczonych punktach przez prawników, doradców obywatelskich i mediatorów, wsparcie mieszkańców (w tym młodzieży) w radzeniu sobie z różnymi trudnymi sytuacjami życiowymi i formalnymi, a także podniesienie świadomości prawnej i obywatelskiej poprzez różnorodne działania edukacyjne.

W ramach działań edukacyjnych przekazujemy Państwu NIEODPŁATNIE:
ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!