ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!  

ZST z Akredytacją w programie Erasmus Plus na lata 2021 – 2027

Drodzy uczniowie, kandydaci i rodzice,

Zespół Szkół Technicznych otrzymał Akredytację VET Erasmus+,

to znaczy, że mamy zapewnione środki finansowe aż do końca roku 2027 na organizację praktyk zagranicznych dla naszych uczniów i uczennic. W każdym roku, łącznie 40 osób z klas budowlanych, geodezyjnych, logistycznych i teleinformatycznych będzie mogło pojechać na staż zawodowy za granicę.

Plany na rok 2022 – Portugalia i Szwecja.

Szczegóły wkrótce! Na razie popatrzcie, jak pracowali i bawili się uczniowie naszej szkoły podczas stażu za granicą – bo przypominamy, że taki wyjazd to, oprócz zdobywania doświadczenia zawodowego, także same przyjemności- nowe przyjaźnie, piękne widoki, relaks.

ZST Wybierają najlepsi - bądź jednym z nas!

Dołącz do nas!